JJ111CBI çeliku frame bastun prej palme kacavjerrëse kuti jastëk

Përshkrim i shkurtër:

Garden kuti jastëk

Antraciti

Polyrattan, çeliku pluhur të veshura, plastike

'Me burime gazi

ca. 117x56x59 cm


  Detail Product

  Përparësitë tona

  Produkt Tags

  Njësia e
  paketimit
  (secilën njësi)

  MASTER PAKE

  Mënyrë minimale
  I POROSISË
  (copë)

  40'HQ LOADING Q'TY (PCS)

  PORTI I NGARKIMIT

  Q'TY I BRENDSHËM
  (copë)

  MASTER Q'TY (PCS)

  MASTER MEASUEMENT CASE

  NW (KGS)

  GW (KGS)

  gjatësi

  gjerësi

  lartësi

  1pc / browncarton

  /

  1

  119

  15

  58 11 13

  658

  658 FOB
  Tianjin

   


 • Previous:
 • Next:

 • 1. Ne gjithmonë përpiqemi të mira tona për të garantuar kohën e dorëzimit pa cënuar cilësinë.

  2. Ekspozita vjetore dhe platformë e-commerce ndërkufitar të siguruar zhvillimin sinkron e online dhe offline.

  3. Mbi se 20 furnizuesit nga Kinë veri të Kinës jug të siguruar vargjet e ndryshme të prodhimeve dhe zinxhirit të furnizimit të qëndrueshëm.

  4. Çdo vit ne kemi investuar shumë në zhvillimin e proceseve të reja dhe struktura e prodhimit të përshtaten me ndryshimet e tregut global.

  5. Stafi profesional për të trajtuar lloje të ndryshme të punës dhe për të siguruar përgjigje në kohë ndaj pyetjeve të klientit.

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne