JJ111CBI челик кутија перница рамка ратан

Краток опис:

перница кутија градина

антрацит

Polyrattan, челик прав-обложени, пластика

"Со гас извира

ca. 117x56x59 cm


  детали за производот

  нашите предности

  Тагови производ

  UNIT
  ПАКУВАЊЕ
  (секоја единица)

  МАСТЕР ПАК

  Минимум цел
  Q'TY
  (PCS)

  40'HQ LOADING Q'TY (PCS)

  LOADING PORT

  INNER Q'TY
  (PCS)

  MASTER Q'TY (PCS)

  МАСТЕР СЛУЧАЈ MEASUEMENT

  NW (кг)

  GW (кг)

  должина

  ширина

  Висина

  1pc / browncarton

  /

  1

  119

  15

  58 11 13

  658

  658 ФОБ
  TIANJIN

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • 1. Ние секогаш се трудиме нашите најдобри за да се гарантира испорака време без жртвување квалитет.

  2. Годишна изложба и прекугранична е-трговија платформа се обезбеди синхрони развој на онлајн и офлајн.

  3. Во текот од 20 добавувачи од северниот дел на Кина да јужна Кина им обезбеди на различни производ се движи и стабилна синџирот на снабдување.

  4. Секоја година ние инвестираме многу во развојот на нови процеси и структури на производот за да се прилагоди на климатските промени во пазарот.

  5. стручен кадар за да се справи со различни видови на работа и да се обезбеди навремен одговор на прашањата на клиентите.

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас