KCWS-Z1 полистирен преклопен Adirondack стол

Краток опис:


 • Боја:Изборен
 • Големина:W76,5*D87*H95CM
 • Материјал:ПС дрво + завртка од не'рѓосувачки челик
 • Пакување:1 парче / картон

Детали за производот

Нашите предности

Ознаки на производи

ЕДИНИЧКО ПАКУВАЊЕ ( СЕКОЈА ЕДИНИЦА )

МАСТЕР ПАКУВАЊЕ

МИНИМАЛНА КОЛИЧКА НА НАРАЧКА (PCS)

40'HQ LOADING Q'TY (PCS)

LOADING PORT

ВНАТРЕШЕН КОРИСТ (PCS)

MASTER Q'TY (PCS)

МАЈСКО МЕРЕЊЕ СЛУЧАЈ

NW (KGS)

GW (KGS)

Должина

Ширина

Висина

1 ЕЕЗ / картон во боја

/

1

97.00 часот

56,0

13.5

14.2 17.0 200

980

ФОБ

ШЕНЖЕН

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • 1. Секогаш се трудиме да го гарантираме времето на испорака без да го жртвуваме квалитетот.

  2. Годишната изложба и платформата за прекугранична е-трговија обезбедуваат синхрони развој на онлајн и офлајн.

  3. Над 20 добавувачи од северна Кина до јужна Кина обезбедуваат различни опсези на производи и стабилен синџир на снабдување.

  4. Секоја година инвестираме многу во развој на нови процеси и структури на производи за да се прилагодиме на промените на глобалниот пазар.

  5. Професионален персонал да се справи со различни видови на работа и да обезбеди навремен одговор на прашањата на клиентите.

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја