JJT14623H-76 Tavolinë shufrash prej druri plastik në natyrë me ngjyra të ndryshme

Përshkrim i shkurtër:


 • Madhësia:Φ76*H106CM
 • Ngjyrë:E zezë
 • Këmba:Këmbët e çelikut
 • Paketimi:1 pc / ctn

Detajet e produktit

Përparësitë tona

Etiketat e produktit

JJT14623H-76


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • 1. Ne përpiqemi gjithmonë më të mirën për të garantuar kohën e dorëzimit pa sakrifikuar cilësinë.

  2. Ekspozita vjetore dhe platforma e tregtisë elektronike ndërkufitare sigurojnë zhvillimin sinkron të online dhe offline.

  3. Mbi 20 furnizues nga Kina veriore në Kinën jugore ofrojnë varg produktesh të ndryshëm dhe zinxhir të qëndrueshëm furnizimi.

  4. Çdo vit ne investojmë shumë në zhvillimin e proceseve dhe strukturave të reja të produktit për t'iu përshtatur ndryshimeve të tregut global.

  5. Staf profesional për të trajtuar lloje të ndryshme të punës dhe për të siguruar përgjigje në kohë ndaj pyetjeve të klientit.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni