PS Дрво преклопен МАТ за бања

Краток опис:

СТАВКА: МАТ за капење

СТРУКТУРА: Целосно склопена

МАТЕРИЈАЛИ: полистиренски летви со високо влијание + 304 завртки од не'рѓосувачки челик + гума што не се лизга

ДИМЕНЗИИ НА ПРЕДМЕТОТ(cm): Д64*Ш41*В4,5см

ПАКУВАЊЕ: 1 ЕЕЗ/кафеав картон, пакет за нарачка по пошта

GW/NW: 4,2/3,7 kg

ГОЛЕМИНА НА ПАКУВАЊЕ: 44,5*34*11cm

40HQ Loading Количина: 4150


Детали за производот

Нашите предности

Ознаки на производи

ЕДИНИЧКО ПАКУВАЊЕ ( СЕКОЈА ЕДИНИЦА )

МАСТЕР ПАКУВАЊЕ

МИНИМАЛНА КОЛИЧКА НА НАРАЧКА (PCS)

40'HQ LOADING Q'TY (PCS)

LOADING PORT

ВНАТРЕШЕН КОРИСТ (PCS)

MASTER Q'TY (PCS)

МАЈСКО МЕРЕЊЕ СЛУЧАЈ

NW (KGS)

GW (KGS)

Должина

Ширина

Висина

1 ЕЕЗ/Картон

/

1

44,5

34

11

3.7 4,2 4150

4150

ФОБ ШЕНЖЕН

 • Претходно:
 • Следно:

 • 1. Секогаш се трудиме да го гарантираме времето на испорака без да го жртвуваме квалитетот.

  2. Годишната изложба и платформата за прекугранична е-трговија обезбедуваат синхрони развој на онлајн и офлајн.

  3. Над 20 добавувачи од северна Кина до јужна Кина обезбедуваат различни опсези на производи и стабилен синџир на снабдување.

  4. Секоја година инвестираме многу во развој на нови процеси и структури на производи за да се прилагодиме на промените на глобалниот пазар.

  5. Професионален персонал да се справи со различни видови на работа и да обезбеди навремен одговор на прашањата на клиентите.

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Категории на производи