JJC214W Ратан ефект на виткање стол

Краток опис:


 • Големина: 47x61x82cm, алуминиумски цевки, ЈП рамен плетен
 • Пакување :: 1pcs / кафена кутија

детали за производот

нашите предности

Тагови производ

UNIT пакување (секоја единица)

МАСТЕР ПАК

МИНИМАЛНА КОЛИЧКА НА НАРАЧКА (PCS)

40'HQ LOADING Q'TY (PCS)

LOADING PORT

ВНАТРЕШЕН КОРИСТ (ПКС)

MASTER Q'TY (PCS)

МАСТЕР СЛУЧАЈ MEASUEMENT

NW (кг)

GW (кг)

должина

ширина

Висина

1pc / боја кутија

/

1

101,00

13.00 часот

48.00 часот

 3,00 4,00 10000

1140

ФОБ
Кингдао

 • Претходно:
 • Следно:

 • 1. Ние секогаш се трудиме нашите најдобри за да се гарантира испорака време без жртвување квалитет.

  2. Годишна изложба и прекугранична е-трговија платформа се обезбеди синхрони развој на онлајн и офлајн.

  3. Во текот од 20 добавувачи од северниот дел на Кина да јужна Кина им обезбеди на различни производ се движи и стабилна синџирот на снабдување.

  4. Секоја година ние инвестираме многу во развојот на нови процеси и структури на производот за да се прилагоди на климатските промени во пазарот.

  5. стручен кадар за да се справи со различни видови на работа и да се обезбеди навремен одговор на прашањата на клиентите.

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас